Tým

Bc. Karolína Bobková – předsedkyně

Má na starosti finance a věnuje se koordinaci a administraci všech aktivit.

Ještě na ZŠ měla velký sen, stát se učitelkou. Ovšem postupem času zjistila, že to asi nebude to pravé ořechové a rozhodla se pro Obchodní Akademii v Plzni. Vyzkoušela si praxi ve velkých i malých firmách a přišla na to, že sezení celý den u počítače není pro ni práce, které by se chtěla věnovat celý život. Tak se rozhodla jít jiným směrem a vystudovala pedagogickou fakultu ZČU Plzeň se zaměřením na Ruský jazyk. Díky škole se dostala i na zahraniční školu a studovala ve Volgogradu. K ruskému jazyku by se jednou chtěla vrátit, je to srdeční záležitost 🙂

Na rodičovské dovolené si vyzkoušela zpracovávat účetnictví pro firmy i dozor v miniškoličce v Plzni. Má plnou hlavu nápadů, a proto je důležité ji občas trochu „vrátit zpět na zem “ : -)

Velkou podporou je jí manžel Pavel a velkou inspirací jejich dcera Amálie. Ve volných chvílích se věnuje sportu, v létě in-line brusle, v zimě ráda jezdí na snowbordu. Miluje procházky v přírodě a když to čas dovolí, ráda si zaleze s knížkou pod deku.

 

 

Bc. Zuzana Skálová – místopředsedkyně

Věnuje se komunikace s médii, podílí se na koordinaci a realizaci aktivit  a usměrňuje předsedkyni 🙂

Vystudovala sociální práci na FSE UJEP Ústí nad Labem, pracovala tři roky jako vychovatelka v dětském domově, devět let jako kontaktní a sociální pracovnice ve službě pro drogově závislé a sedm let jako vedoucí této služby. Vedla poradenství pro nezletilé uživatele návykových látek a blízké osoby uživatelů.

Má syna Matyáše, psa a když jí síly stačí, ráda čte, medituje, cvičí jogu a chodí na procházky do přírody.

Naše nejdůležitější

Holky, bez kterých bychom naši práci vůbec nezvládly. Dobrovolnice, které pomáhají od plánovaní akcí až po jejich realizaci.

Maminky, které stály u zrodu rodinného centra, jsou s námi od začátku. Bez této podpory by nikdy  centrum nevzniklo, to oni nás inspirovaly a hlavně podpořily v tom, abychom do toho šly.  Jejich práce si nesmírně vážíme! 

Díky holky <3

Tereza Šimlingerová

Pomáhá při realizaci akcí, vedoucí na příměstském táboře a vede herničku. 

Vystudovala SOŠ obchodu, užitého umění a designu v Plzni. Po maturitě pracovala jako zástupce vedoucího v obchodě.

Od malička tíhla ke zvířatům a hlavně ke koním. Vždy snila o domečku v přírodě se stájí hned za rohem. Místo toho si našla báječného manžela a pořídila si dceru Viktorku a syna Daniela. Díky nim se jí v podstatě splnil sen a žije v domečku na vesnici, kde to opravdu někdy vypadá, jako by tam žilo spoustu zvířátek.

Ve volném čase ráda chodí do přírody s rodinou, a proto hledala způsob jak nebýt závislá na dostupnosti kočárkem. Pořídila si nosítko a díky tomu se poznala s báječnými maminkami, se kterými byla u vzniku rodinného centra ve Stříbře. Věří, že tento projekt pomůže všem rodičům k načerpání inspirace, informací a hlavně potěší všechny dětičky v herničce i při tvořivých a sportovních aktivitách.

Sylva Kahovcová

Sylva je členka našeho týmu již od začátku a podílí se na přípravách a realizacích akcí. 
Vystudovala SOU a SOŠ, obor služby a provoz hotelů. Je aktivní maminka a nebaví ji jen být doma, takže setkávání v rodinném centru a nejrůznější akce, které se zde pořádají, jsou pro ni to pravé a baví ji. Moc ráda tvoří a vyrábí nejrůznější věci, je velmi kreativní. Také ráda chodí na procházky do přírody a je vášnivá čtenářka. Se Sylvou se můžete setkat na herničce a v liché pátky se můžete potkávat na tvořivých dílničkách.