Velikonoční zajíc

Na velký pátek, 30.března, se uskutečnila akce s názvem Velikonoční zajíc. Téměř padesát dětí s rodiči a dalšími příbuznými vyrazilo od Hotelu u Branky směrem ke Koubkově brance. 

Cesta byla značena fáborkami vedla od Hotelu u Branky přes viadukt až na „Ostrov úkolů“, který se nacházel u Červené lávky. Zde byla pro děti přichystána řada úkolů, např. hledání barev, shazování plechovek či skládání puzzlí s Velikonoční tématikou.   Odtud to už byl jen kousek do cíle. U Koubkovy branky čekalo na děti předání balíčků a závěrečný táborák. 
Moc děkujeme stříbrským Ostrostřelcům za zapůjčení branky 🙂

2. ročník Velikonoční zajíc

Rodinné centrum Stříbro uspořádalo druhý ročník akce Velikonoční zajíc.

Tento rok připadl Velký pátek na 19.dubna. Oproti předchozímu roku jsme navýšili kapacity a počet přihlášených dětí přesáhl sedmdesátku. Spolu s rodiči a dalšími členy rodiny po označené stezce vyrazily tentokrát tři skupiny dětí. Odstartovali jsme z parku od nové lávky a pokračovali k Hornickému skanzenu, kde byly připravené úkoly. Děti za každý splněný úkol dostaly razítko na pamětní list a s tím pak pokračovaly k táboráku, kde se předávaly velikonoční balíčky. Nakonec ještě proběhlo hledání pokladu.

Počasí nám vyšlo na jedničku a všichni jsme si užili krásné odpoledne.

Touto cestou moc děkujeme členům Klubu českých turistů Stříbro, kteří se na akci podíleli a mohli jste se s nimi potkat u jednotlivých stanovišť.

Těšíme se na dalších našich akcích na viděnou!

odkaz na fotoalbum: https://www.zonerama.com/RodinnecentrumStribro/624664