V plném provozu :-)

Novinky v Rodinném centru Stříbro

Zdravíme návštěvníky a přátele našeho rodinného centra. Podívejme se, co přinesly poslední měsíce. Závěr léta a začátek školního roku patřil několika zajímavým akcím, na kterých jsme se s řadou z vás potkali. Užili jsme si příjemný festival Stříbření, kde jsme byli s naším přenosným hracím koutkem a především malováním na obličej, o které byl opět obrovský zájem. Poslední srpnový víkend proběhl druhý ročník Loučení s prázdninami v kulturním domě. Jako hlavní host vystoupila oblíbená Culinka. Přesto, že vlivem pěkného počasí a souběhu více akcí v regionu návštěvnost bohužel nebyla velká, akce byla moc hezká a všichni návštěvníci si to užili. Stejně jako Velikonoční zajíc, i Loučení proběhlo ve spolupráci s Klubem českých turistů a tímto jim děkujeme za pomoc.

Začátkem září jsme uspořádali den otevřených dveří pro veřejnost, kde bylo možné si prohlédnout prostory, nové hračky, seznámit se s připraveným rozvrhem a přihlásit se na chystané kroužky.

Touto cestou chceme pozvat i vás. Přijďte k nám do rodinného centra, které najdete v budově DDM. Věříme, že si zde všichni rodiče i dětičky najdou to své. Zároveň v našich řadách rády uvítáme aktivní maminky a tatínky, kteří by se chtěli stát členy a podílet se na realizaci akcí a provozu centra.

A co připravujeme v nejbližší době? 7.12. proběhne Mikulášská besídka v klubu Castello. Připravujeme pestrý program a vstup je možný pouze pro předem přihlášené.

Od poloviny listopadu poběží Sbírka plyšových hraček pro Dětské oddělení Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny Fakultní nemocnice Plzeň. Více informací o sbírce naleznete na FB v události či zde na stránkách v sekci Události 🙂

Brzy začne adventní čas a za naše rodinné centrum Vám přejeme, ať ho prožijete v klidu a pohodě. Do poloviny prosince poběží kroužky, pak budeme mít Vánoční prázdniny i my a začneme zase v lednu herničkou a následně od února se rozběhne druhé pololetí kroužků.

A než se rozloučíme před Vánoci, máme pro vás nachystané překvapení, protože i k nám dorazí Ježíšek 🙂

Všechny informace a aktuality naleznete na našem facebooku „Rodinné centrum Stříbro“ i zde na stránkách 🙂

Za celý tým RC Stříbro Karol a Zuzka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *